Sīkfailu politika

Land Rover vēlas izmantot sīkfailus, lai jūsu datorā uzglabātu informāciju, kas uzlabos mūsu tīmekļa vietni un ļaus reklamēt jums produktus un pakalpojumus, kas, mūsuprāt, varētu jūs interesēt. Viens no sīkfailiem ir būtisks mūsu vietnes darbībai, tādēļ ir jau iestatīts. Varat dzēst un bloķēt visus šīs vietnes sīkfailus, tomēr daži elementi var nedarboties pareizi. Lai uzzinātu vairāk par ar uzvedību saistītu reklamēšanu tiešsaistē vai sīkfailiem un to, kā tos dzēst, lūdzu, skatiet mūsu datu aizsardzību. Aizverot šo, jūs piekrītat sīkfailu izmantošana saskaņā ar mūsu sīkfailu politiku.

LR_AVL_CURRENCY_DISCLAIMER_001

LR_AVL_CURRENCY_DISCLAIMER_002


Labi

LAND ROVER SOLĪJUMS KLIENTIEM

Ikviens automobilis ar Land Rover emblēmu ir radīts, lai bez pūlēm šķērsotu pasaules sarežģītākos segumus. Tas nozīmē, ka mūsu Approved programmai ir jāveic viss iespējamais, lai pārliecinātos, ka visi mūsu automobiļi ir gatavi ikvienam jūsu sagatavotajam izaicinājumam.

Land Rover Approved automobiļi ir tieši tik nevainojami, kā jūs sagaidāt. Lai garantētu, ka no pārstāvja tas dodas prom nevainojamā stāvoklī, mēs piedāvājam Approved solījumu klientam. Tas pilnībā nomierinās jūsu prātu un nodrošinās to, ka jūsu automobilis piedāvā vismierīgāko un visspējīgāko braukšanu, kāda vien iespējama.

Divu gadu Land Rover Approved garantija ar neierobežotu nobraukumu vai 150000 km nobraukumu

Divu gadu Land Rover Approved garantija ar neierobežotu nobraukumu vai 150000 km nobraukumu

Īpaši paredzēta Land Rover automobiļiem, kas jaunāki par pieciem gadiem un ar nobraukumu, kas iegādes brīdī ir mazāks par 150 000 kilometriem. Darbus veic tikai Land Rover apmācīti tehniķi, izmantojot oriģinālās detaļas, apstiprinātus instrumentus un diagnostikas aprīkojumu. Ne mazāk. Netiek piemēroti ierobežojumi pieprasījumu skaitam vai automobiļa cenai, un garantija tiek nodrošināta vismaz divus gadus. Tas pieejams tikai pie autorizēta Land Rover pārstāvja.

Meklēt Land Rover Approved
24 mēnešu 24/7 palīdzība ceļā Apvienotajā Karalistē un Eiropā

24 mēnešu 24/7 palīdzība ceļā Apvienotajā Karalistē un Eiropā

Land Rover palīdzība ir radīta, lai sniegtu jums pilnīgu pārliecību un nevainojamus pakalpojumus vajadzības gadījumā. Tā ietver visas iespējamās situācijas; no avārijas vai negadījuma līdz nelielām ārkārtas situācijām, tādām kā caurdurta riepa vai nozaudētas atslēgas. Palīdzība jūsu automobilim būs pieejama visa garantijas perioda laikā un darbosies 24 stundas diennaktī jebkurā gada dienā. Un esiet drošs – ja jums rodas nepieciešamība pēc palīdzības pie mājas, ceļojuma turpināšanas plāniem, automobiļa nomas, atkārtotas automobiļa piegādes vai naktsmītnes, tas viss ir iekļauts piedāvājumā.

Meklēt Land Rover Approved
165 dažādu punktu pārbaude

165 dažādu punktu pārbaude

Mēs esam ieviesuši stingru 165 punktu pārbaudi, kas tiek pedantiski ievērota. Tas garantē to, ka jūsu automobiļa elektronika un mehānika ir optimālā stāvoklī un virsbūve ir nevainojama. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, instrumentus un diagnostikas aprīkojumu, mūsu tehniķi veic šīs pārbaudes ar vislielāko rūpību. Pārbaude vienmēr ietver krāsojumu, salonu, pilnīgu dzinēja sagatavošanu, pārbaudi uz ceļa un pēdējo pārbaudi, pirms viens no mūsu Land Rover tehniķiem personīgi paraksta atzinumu par automobili. Lai kļūtu par Land Rover Approved automobili, ikvienam transportlīdzeklim tiek veikta visu 165 punktu pārbaude.

Meklēt Land Rover Approved
Mūsu tehniķi

Mūsu tehniķi

Lai nodrošinātu profesionalitātes, prasmju un uzmanības līmeni, kāds atbilst mūsu prasībām, nepieciešams īpašs cilvēks. Visus atjaunošanas darbus veiks Land Rover apmācīti tehniķi, izmantojot speciālus instrumentus, diagnostikas aprīkojumu un Land Rover oriģinālās detaļas. Mēs vienmēr strādājam ar precīzākajiem standartiem, tādēļ šādus darbus drīkst veikt tikai mūsu oficiālie mazumtirgotāji.

Meklēt Land Rover Approved
Neatkarīga nobraukuma un vēstures pārbaude

Neatkarīga nobraukuma un vēstures pārbaude

Ikviena automobiļa vēsture tiek rūpīgi pārbaudīta, izmantojot tirgus vadošo neatkarīgo izpēti. Visiem automobiļiem ir neatkarīgi pārbaudīts nobraukums un sertificēta īpašnieku vēsture, lai nodrošinātu to, ka automobilis neprasa papildu ieguldījumus un ka tas nav zagts vai noņemts no uzskaites. Tādējādi jūs varat doties prom droši un zinot, ka jūsu jaunajam Approved automobilim ir pilnīga vēsture un tas atbildīs tam, ko jūs sagaidāt.

Meklēt Land Rover Approved
Pārbaude uz ceļa

Pārbaude uz ceļa

Automobiļiem tiek veikta pārbaude uz ceļa, kuras laikā mūsu tehniķi novērtē katra automobiļa unikālos snieguma rādītājus. Piemēram, lai nodrošinātu optimālu sniegumu, tiek pārbaudīta balstiekārta, vibrācija, bremžu sistēmas, dzinēja sniegums, pārnesumkārba un deviņas citas noteiktas kategorijas. Ar šādas rūpīgas pārbaudes palīdzību iespējams garantēt jūsu Approved automobiļa kvalitāti.

Meklēt Land Rover Approved
Neatkarīgi pārbaudīts

Neatkarīgi pārbaudīts

Lai saglabātu mūsu sev un saviem pārstāvjiem izvirzītos augstos standartus, tiek veikta neatkarīga mūsu pakalpojumu, iekārtu un personāla pārbaude. Tā ietver visus Approved programmas aspektus no klienta skatpunkta – no iekārtām līdz pašiem automobiļiem. Izmantojot neatkarīgas iestādes pakalpojumus, lai pārbaudītu mūsu standartus, mēs vienmēr varam sekot savam moto "augstāk un tālāk".

Meklēt Land Rover Approved